O FIRMIE

 Firma Sitarstwo z Drutu i Tworzywa Bolesław Kowalski to firma z tradycją istnieje od roku 1986 r.

 Prawie 30-letni okres działalności umożliwił nam zdobycie wiedzy, doświadczenia oraz wdrożenia nowych technologii, czego skutkiem jest otrzymanie produktów o wysokiej, jakości i stopniu zabezpieczeń antykorozyjnych za stosunkowo niską cenę. 

 Wizerunek naszej firmy budujemy w oparciu o rzetelną, uczciwą i sprawną obsługą naszych klientów, czyli Państwa.

 Obecnie firma specjalizuje się w produkcji siatek na wymiar zgrzewanych, krepowanych, ślimakowych plecionych, tkanych z drutu stalowego, chromoniklu, stali kolorowe(miedź, mosiądz, fosforobrązu), tworzyw sztucznych, produkcją ogrodzeń systemowych, palisadowych, ogrodzeń typu metaloplastyka, produkcją bram, furtek.

 W 2002 roku został otwarty nowy zakład produkcyjny. Większość pracowników pracuje w firmie od wielu lat. Ich doświadczenie jest gwarancją wysokiej, jakości produkowanych wyrobów.

 Specjalizujemy się w montażu bram segmentowych, rolowanych, przesuwnych ppoż. z pełną automatyką firmy Beninca, Faac, Ditec, Key, Nice, Tousek.

 Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno do klientów indywidualnych i firm. Szybko potrafimy dostosować się do wymagań klientów, służymy fachowym doradztwem oraz kompleksowo realizujemy zamówienia. Na wyroby udzielamy gwarancji 60 miesięcy. Współpracujemy z firmami w Polsce i zagranicą jako generalny wykonawca i podwykonawca, posiadamy listy referencyjne potwierdzające profesjonalną obsługę.

zdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjecie
zdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjecie